Někdo to s holkama umí : povídky z časů balení a kotrmelců pozadu

Kniha humoristických povídek je oddechovým čtením a vzpomínkou na mládí a těžkosti s ním spojenými. S odstupem času už dospělí mohou na problémy mládí nahlížet s nadhledem a smíchem, ovšem v období, kdy tyto věci byly prožívány osobně, to bývala silná emoční káva. Jiří Traxler vyhmátl z erotiky dosp...

Full description

Saved in:
Bibliographic Details
Main Author: Traxler, Jiří, 1946-2019 (Author)
Format: Book
Language: Czech
Published: Praha : Grada Publishing, 2015
Edition: První vydání
Subjects:
ISBN: 9788024756707
Physical Description: 252 stran : ilustrace ; 22 cm

Cover

Table of contents

Description
Summary: Kniha humoristických povídek je oddechovým čtením a vzpomínkou na mládí a těžkosti s ním spojenými. S odstupem času už dospělí mohou na problémy mládí nahlížet s nadhledem a smíchem, ovšem v období, kdy tyto věci byly prožívány osobně, to bývala silná emoční káva. Jiří Traxler vyhmátl z erotiky dospívání úsměvné okamžiky a zavede tak čtenáře po setmění na Vyšehrad, vysvětlí, za jakým účelem se běhalo Stromovkou, dohromady dá na milostné schůzce více než dva účastníky a rozveselí vážnou známost. Skvělý muzikant si účinnost svých veselých historek mnohokrát ověřil na koncertech a nyní příběhy vychází v podobě povídkové knihy, aby pobavily čtenáře napříč věkovými kategoriemi. Bonusem jsou připojené soubory písňových textů a básní.
Zábavná kniha známého českého swingového muzikanta s pikantním a zároveň velmi úsměvným "retro" motivem dospívání a s ním spojených trapasů kolem prvních lásek, námluv a erotiky.
Item Description: Vydala Grada Publishing, a.s. pod značkou Cosmopolis
ISBN: 9788024756707